Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Region
bg: Област на сайта

en: Not found
bg: Не е намерено

en: General
bg: Общи

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Shipping
bg: Доставка
