Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Marshall Islands
bo: Marshall གླིང་ཕྲན

en: Northern Mariana Islands
bo: མ་རི་ཡ་ན་གླིང་ཚོམ་བྱང་མ།
