Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Country
cy: Gwlad

en: Region
cy: Rhanbarth

en: General
cy: Cyffredinol

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: American Samoa
cy: Samoa Americanaidd

en: Palau
cy: Palaw
