Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Country
da: Land

en: Not found
da: Ikke fundet

en: General
da: Generelt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: American Samoa
da: Amerikansk Samoa

en: Georgia
da: Georgien

en: Marshall Islands
da: Marshalløerne

en: Northern Mariana Islands
da: Nordmarianerne

en: Shipping
da: Forsendelse

en: Federated States of Micronesia
da: Mikronesien

en: California
da: Californien

en: Authorization
da: Godkendelse

en: Billing
da: Fakturering
