Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Country
de: Land

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: General
de: Allgemein

en: Configuration
de: Konfiguration

en: American Samoa
de: Amerikanisch-Samoa

en: Georgia
de: Georgien

en: Marshall Islands
de: Marshallinseln

en: Northern Mariana Islands
de: Nördliche Marianen

en: Virgin Islands
de: Jungferninseln

en: Shipping
de: Versandkosten

en: Federated States of Micronesia
de: Föderierte Staaten von Mikronesien

en: California
de: Kalifornien

en: Authorization
de: Autorisierung

en: Billing
de: Abrechnung

en: API Token
de: API-Token

en: Product Categories
de: Produktkategorien
