Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Country
eo: Lando

en: Region
eo: Regiono

en: Configuration
eo: Agordoj
