Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Country
eu: Herria

en: Region
eu: Atal

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: American Samoa
eu: Samoa Amerikarra

en: Marshall Islands
eu: Marshall Irlak

en: Northern Mariana Islands
eu: Iparraldeko Mariana Irlak
