Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Country
gl: País

en: Region
gl: Área

en: Not found
gl: Non atopada

en: General
gl: Xeral

en: Configuration
gl: Configuración

en: American Samoa
gl: Samoa americana

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Northern Mariana Islands
gl: Illas Marianas do Norte

en: Puerto Rico
gl: Porto Rico

en: Virgin Islands
gl: Illas Virxes
