Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: General
gu: સામાન્ય
