Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Country
is: Land

en: Region
is: Svæði

en: Not found
is: Fannst ekki

en: General
is: Almennt

en: Georgia
is: Georgía

en: Guam
is: Gvam

en: Marshall Islands
is: Marshall eyjar

en: Northern Mariana Islands
is: Norður Maríanaeyjar

en: Palau
is: Palá

en: Puerto Rico
is: Púertó Ríkó
