Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Region
ku: ناوچە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: General
ku: گشتی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: American Samoa
ku: سەمۆوای ئەمریکا

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: Guam
ku: گوام

en: Marshall Islands
ku: دوورگەکانی مارشاڵ

en: Northern Mariana Islands
ku: دوورگەکانی باکووری مەریانا

en: Palau
ku: پەلاو

en: Puerto Rico
ku: پوێرتۆ ریکۆ
