Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Country
mn: Улс

en: Region
mn: Бүс

en: Configuration
mn: Тохиргоо
