Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Country
mr: देश

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: General
mr: साधारण

en: Configuration
mr: संरूपण
