Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Country
nl: Land

en: Region
nl: Gebied

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: General
nl: Algemeen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Georgia
nl: Georgië

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Virgin Islands
nl: Maagdeneilanden

en: Shipping
nl: Verzending

en: Federated States of Micronesia
nl: Federale Staten van Micronesia

en: Authorization
nl: Autorisatie
