Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Region
ps: سيمه

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: American Samoa
ps: امریکایي ساموا

en: Guam
ps: ګوام

en: Palau
ps: پالاو

en: Puerto Rico
ps: پورتوریکو
