Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Country
ro: Țară

en: Region
ro: Regiune

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Configuration
ro: Configurație

en: Marshall Islands
ro: Insulele Marshall

en: Northern Mariana Islands
ro: Insulele Mariana de nord

en: Shipping
ro: Transport
