Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Country
sk: Krajina

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Not found
sk: Nenájdené

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Marshall Islands
sk: Marshallove Ostrovy

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Billing
sk: Fakturácia
