Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Region
sl: Regija

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Puerto Rico
sl: Portoriko
