Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Country
te: దేశం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: General
te: సాధారణ

en: Georgia
te: జార్జియా

en: Puerto Rico
te: పోర్టో రీకో
