Ubercart Taxjar (7.x-3.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Country
vi: Quốc gia

en: Region
vi: Vùng

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: General
vi: Tổng quát

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Shipping
vi: Chuyển hàng

en: Alaska
vi: A-la-x-ca

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng
