Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Checkout
af: Betaal punt
