Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Anonymous
ast: Anónimu
