Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Cart
bg: Количка

en: Order: Product
bg: Поръчка: Продукт

en: Order has a product of a particular class
bg: Поръчката има продукт от даден клас

en: Product class
bg: Клас продукт
