Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན
