Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Checkout
cy: Ymlaen i dalu

en: Cart
cy: Basged Siopa
