Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Cart
el: Καλάθι
