Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Checkout
et: Kassa

en: Cart
et: Ostukorv
