Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa
