Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Order: Product
fa: سفارش:محصول
