Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Order: Product
gl: Orde predeterminada

en: Product class
gl: (<span class="admin-enabled">activado</span>)
