Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Anonymous
hi: अज्ञात
