Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Cart
hr: Košarica
