Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Yes
it: Sì

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Checkout
it: Vai alla cassa

en: Cart
it: Carrello

en: by @user
it: di @user

en: Order: Product
it: Ordine: prodotto

en: Order has a product of a particular class
it: L'ordine ha un prodotto di una classe particolare

en: Product class
it: Classe prodotti
