Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal
