Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Anonymous
km: អនាមិក
