Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Anonymous
ku: نەناسراو
