Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Order: Product
lt: Užsakymas: Prekės

en: Order has a product of a particular class
lt: Užsakymas turi prekių iš tam tikros klasės

en: Product class
lt: Prekės klasė
