Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Cart
lv: Grozs

en: Order: Product
lv: Pasūtījums: Prece

en: Product class
lv: Produkta klase
