Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
