Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Anonymous
nn: Anonym
