Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Cart
oc: Carta

en: by @user
oc: par @user
