Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
