Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Node display
ro: Afișare nod

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Checkout
ro: Casă

en: Cart
ro: Coş
