Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Anonymous
ru: Гость

en: Checkout
ru: Оформление заказа

en: Cart
ru: Корзина

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: by @user
ru: автор: @user

en: Order: Product
ru: Заказ: Товар

en: Order has a product of a particular class
ru: Заказ содержит товар специфичного класса

en: Product class
ru: Класс товара

en: I agree with the terms above
ru: Я согласен с условиями выше

en: In order to continue with the checkout process, you should accept first the !tos
ru: Чтобы продолжить процесс оформления, вы должны принять !tos
