Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Checkout
sv: Kassan

en: Cart
sv: Varukorg

en: by @user
sv: av @user

en: Order: Product
sv: Beställning: Vara

en: Order has a product of a particular class
sv: Beställningen har en vara av en viss klass

en: Product class
sv: Varuklass
