Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Anonymous
ta: பேரிலா
