Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Anonymous
te: అనామకం
