Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Node display
uk: Показ матеріалу

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Cart
uk: Кошик

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: by @user
uk: автор: @user

en: Order: Product
uk: Замовлення: Товар

en: Order has a product of a particular class
uk: Замовлення містить товар специфічного класу

en: Product class
uk: Клас товару

en: Terms of Service
uk: Умови служб
