Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: Cart
vi: Giỏ hàng

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: by @user
vi: bởi @user

en: Order: Product
vi: Đơn hàng: Sản phẩm
