Ubercart Terms of Service (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Checkout
ar: الأداء
